KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Türkoğlu Meslek Yüksekokulu

2021 Yılı Staj Seferbirliği Başvurusu Duyurusu-22.03.2021

Değerli öğrencilerimiz Cumhurbaşkanlığınca üniversite öğrencilerinin, staj için tüm kamu kurumlarına erişebilmelerini ve internet üzerinden rahatça staj başvurusu yapabilmelerini sağlamak üzere Kariyer Kapısı Platformu kurulmuş olup Staj Seferbirliği programı başlatılmıştır. 2021 yılında tüm kamu kurumlarına ve ayrıca bu programa üye olan özel sektör firmalarına staj başvuruları 22 Mart Pazartesi (dahil) gününe kadar https://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr/Default.aspx?i=k adresinden yapılabilecektir. Detaylı bilgi için https://kagim.ksu.edu.tr/default.aspx?DId=55534 adresine ve https://kagim.ksu.edu.tr/default.aspx?DId=55864 adresine tıklayabilirsiniz.

İlgili haber: https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/cumhurbaskanligi-insan-kaynaklari-ofisi-baskanliginin-staj-seferbirligi-programina-basvurular-yarin-basliyor/2151868

Not: 1- Kariyer Kapısı Platformuna üye olamayan özel sektör işyerlerinde staj yapmak isteyen öğrenciler ilgili firmalara Meslek Yüksekokulumuz internet sayfasından (https://turkoglumyo.ksu.edu.tr/Default.aspx?SId=7573) veya öğrenci işlerinden temin edecekleri staj başvuru formu ile başvuru yapacaklardır.

2- Zorunlu stajını yapan öğrencilerimiz bilgi ve tecrübeleri artırmak üzere gönüllü olarak staj yapmak için Kariyer Kapısı üzerinden staj başvurusu yapabilirler. Bu staj notlarınızı ve mezuniyetinizi etkilemeyecektir.

Öğrenci İşleri Servisi: 0344 300 4227