KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Türkoğlu Meslek Yüksekokulu

Türkoğlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin AKKAYA, Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Ziya KOCABAŞ’a İadei Ziyeret’de Bulundu.-20.12.2019

Türkoğlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin AKKAYA, Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Ziya KOCABAŞ’a İadei Ziyeret’de Bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Türkoğlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin AKKAYA’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Ziya KOCABAŞ’ı makamında ziyaret eden  AKKAYA ile MYO öğrencilerimiz için yapılması  düşünülen  projeler görüşüldü  sıcak ve samimi bir havada geçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Meslek Yüksekokulu Müdürümüz  KOCABAŞ da ilçemiz gençlik ve spor müdürlüğü ile birlikte  üniversite öğrencilerine daha iyi eğitim olanakları ve spor aktiviteleri sunmak amacıyla  kurumlar arası işbirliği kültürünün arttırılması vurgusu yaptı. Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Ziya KOCABAŞ ziyaretinden dolayı Türkoğlu Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin AKKAYA’ya teşekkür etti.